Головна  /  Новини
06
Липня

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 3618 "Про рієлторську діяльність. На сайті Верховної Ради України вказано, що із 11.06.20 р. законопроєкт опрацьовується в комітеті.

Відповідно до вказаного законопроекту, продаж та оренда нерухомості можлива тільки через рієлторів.

02
Липня

На сайті Судової Влади України повідомляють, що суди вимушено зупиняють відправлення поштової кореспонденції, якою здійснюється повідомлення учасників справ (судових повісток, копій процесуальних документів тощо).

Таку ситуацію пояснюють відсутністю належного фінансового забезпечення судів у 2020 році.

01
Липня

На період карантину і 90 днів після нього заборонено відкривати справи про банкрутство юридичних осіб-боржників.

8 червня 2020 року Верховною Радою України було прийнято Закон, яким внесено зміни до процедури банкрутства на період дії карантину (а в еяких випдках – і 90 днів після нього). Закон знаходиться на підписі у Президента України.

22
Червня

Законом від 17.03.2020 р. № 533-IX встановлено заборону на проведення перевірок господарської діяльності до закінчення карантину, окрім тих перевірок, що стосуються:

  • суб'єктів господарювання з високим ступенем ризику;
  • формування, встановлення та застосування державних регульованих цін;
  • санітарного та епідемічного благополуччя населення.
22
Червня

16.01.2020 р. прийнято Закон України.№ 466-ІХ, яким доповнено перелік підстав для проведення документальних позапланових перевірок, а деякі підстави – виключено. Вказаний закон вносить відповідні зміни до Податкового Кодексу України.

Нагадаємо, що документальні позапланові перевірки можуть проводитися виключно з підстав, які чітко визначені законом. А відповідно до нових змін, з 23.05.2020 р. підставами для проведення документальної позапланової перевірки також є...

22
Червня

Податковий кодекс України  (ПК) у чинній редакції передбачає обмежений перелік підстав, за яких платника не може бути притягнуто до відповідальності (наприклад, якщо платник діяв відповідно до письмової індивідуальної або узагальнюючої податкової консультації).